Звернення Начальника Херсонської ОВА

Дата: 12.06.2023 23:19

Вода на Херсонщині стрімко спадає і вже прийняті стабілізаційні міри:

1. Мікрорайон Корабел та Нафтогавань м. Херсон – заборона в’їзду громадян. Після проведення огляду територій, зможуть повернутись громадяни, які мають відповідну реєстрацію місця проживання або винаймають там житло. Ця заборона стосується і інших районів міста, де відбулось часткове або повне затоплення.

2. Для тих громадян, які постійно знаходились у мікрорайоні Острів, встановлюється комендантська година з 15 до 12 години з 13.06 по 19.06.2023 р.. Гуманітарні фонди надаватимуть допомогу з 12 до 15 години.

3. Заборона проведення літнього оздоровчого сезону – відвідування та перебування масових місць відпочинку (пляжі, водойми, лісопаркові зони, місця відпочинку біля об’єктів критичної інфраструктури, сил оборони та інших місць з високим рівнем мінної небезпеки).

4. Встановлюється жорсткий контроль за недопущенням стихійного продажу водних біоресурсів (риба, рак тощо).

Мешканці затоплених районів, які тимчасово покинули свої домівки, зможуть повернутись до домівок, де вода зійшла, лише після огляду місцевості вибухотехніками, правоохоронцями та іншими службами. Сміття, яке намите водою, буде прибрано після ретельного огляду.

В Чорнобаївській громаді частково усунуті наслідки затоплення. Роботи ще тривають.

Наберіться терпіння.

Працюємо, рятуємо, запобігаємо.