Запрошуємо представників від громадськості

Дата: 19.06.2023 13:10

Запрошуємо представників від громадськості до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, фізичними особами.

Термін подання заяв (висунення кандидатур) до складу Комісіїдо 22 червня 2023 року.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до Чорнобаївської сільської військової адміністрації у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та повинна містити:

1. Прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника

для міжнародної чи громадської організації

для фізичної особи

2. Найменування

3. Напрям діяльності

4. Код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності)

5. Місцезнаходження

6. Контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти)

2. РНОКПП (за наявності)

3. Фактична адреса реєстрації

4. Контактні дані (номер телефону,

адреса електронної пошти)

Дані, зазначені в заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

Подати заяву можна особисто в приміщенні Чорнобаївської сільської ради за адресою: с. Чорнобаївка, вул. Соборна, 44

Або

Через електронну пошту:

Основні функції і завдання Комісії:

🔸розгляд заяв про надання компенсації за знищене майно,

надання консультацій щодо отримання компенсації,

🔸встановлення наявності/відсутності підстав для отримання компенсації,

🔸перевірка наявних документів та/або інформації,

обстеження об'єктів компенсації,

🔸допомога в поновленні або отриманні втрачених документів власності на майно,

🔸забезпечення підготовки рішень про виплату (або відмові у наданні) компенсації для подальшого затвердження ОМС,

🔸(у разі прийняття рішення про надання компенсації) виготовлення за допомогою Реєстру пошкодженого та знищеного майна (РПЗМ) та направлення заявнику житлового сертифіката в електронній та/або паперовій формі тощо.

Згідно з затвердженим Примірним положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, Комісія є консультативно-дорадчим органом виконавчого органу сільської, селищної, міської, районної у місті ради, військової або військово-цивільної адміністрації, який утворюється для розгляду питань щодо надання компенсації за знищене внаслідок бойових дій майно.

Більше: https://decentralization.gov.ua/news/16648