Про внесення змін до обласної програми соціального захисту на 2020 - 2024 роки

Дата: 11.07.2023 12:20

Розпорядженням Начальника Херсонської ОВА № 380 від 10.07.2023 року внесено зміни у додаток 2 до обласної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження тендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки:

викласти у новій редакції: напрям діяльності 1: «Поліпшення соціально-побутових умов ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю та інших категорій населення» (стовпець 2); захід 14 напряму діяльності 1: «Надавати за зверненнями одноразову матеріальну грошову допомогу в розмірі 5000 грн на домогосподарство мешканцям населених пунктів Херсонської області, житлові будинки / квартири яких зазнали затоплення внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції» (стовпець 3).