Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Привітання з Днем знань

Дата: 01.09.2023 11:41
Кількість переглядів: 124

Шановні вчителі, учні та батьки! З нагоди Дня знань, хочу від щирого серця привітати вас з цим важливим святом. День знань - це не просто початок нового навчального року, але й символ нових можливостей, розширення світогляду та самовдосконалення.

Вчителям хочу висловити свою глибоку вдячність за вашу невтомну працю та великий внесок у розвиток молодого покоління. Ви, як майстри своєї справи, не лише передаєте знання, але й виховуєте майбутнє наше суспільство. Ваша праця є надзвичайно важливою і високо цінується.

Учням бажаю успішного навчання, цікавих відкриттів та натхнення у кожному уроці. Нехай цей навчальний рік стане для вас новим кроком до досягнення ваших мрій та цілей. Пам'ятайте, що знання - це сила, яка відкриває безмежні можливості.

Батькам хочу побажати терпіння та розуміння у вихованні своїх дітей. Ваша підтримка та зацікавленість в навчанні є невід'ємною складовою успіху кожного учня. Разом ми зможемо створити безпечну атмосферу для розвитку молодого покоління.

Нехай цей День знань буде початком яскравого та насиченого навчального року. Бажаю вам всім міцного здоров'я, невичерпної енергії та безлічі радісних моментів у цьому шляху до знань.

Разом до Перемоги з новими знаннями!

З повагою, 

Начальник Чорнобаївської СВА

Ігор ДУДАР

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень