Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Подолай ментальну окупацію – переходь на українську!

Дата: 06.09.2023 00:12
Кількість переглядів: 131

«Єдині» розпочали реєстрацію на 17 курс, аби кожен українець мав можливість деокупувати мову власного спілкування!

 У вересні потужною підтримкою учасників стане наш амбасадор — Слава Варда, майстер слова — журналіст, теле- і радіоведучий, а також майстер спорту з легкої атлетики.

 «Мова — це зброя, котрою треба вміти правити круто! Радий можливості особисто вплинути на мовну ситуацію і заохотити чийсь перехід на українську — це кайф! Особисто мене в цій схемі курсів підкуповує не просто ефективна методика навчання, а дружня та психологічна підтримка. Саме про це і є курс від Єдині» —  Слава Варда.

 Докладіть перше мінімальне зусилля: зареєструйтеся на сайті!

  https://yedyni.org/

  Курс підтримки в переході на українську мову.

 Граматичний курс української мови.

 Тривалість навчання – 28 днів.

 Старт курсів – 4 вересня.

 Участь – абсолютно безоплатна!

 Долучитися можна з будь-якої точки світу.

 

Стань ведучим власного життя: опануй українську разом зі Cлавою Вардою і Всеукраїнським РухомЄдині”!

 

 Довідка:

 Підтримкою  «Єдині» у переході на українську вже скористалися близько 100 тисяч людей, які успішно подолали і мовний, і психологічний бар’єри!

Розмовні клуби «Єдині»  нині працюють у 28 містах України та за кордоном — у Любліні, ВаршавіРоттердамі, Вільнюсі, Гельсінкі, Празі та на Кіпрі, запускаються в Шотландії, Італії та інших країнах.

КомандаЄдині активно відкриває розмовні клуби на деокупованих і прифронтових територіях, зокрема в Харківській і Херсонській областях. Чорнобаївка з нами! А ще запрацювали безоплатні розмовні клубі в Балаклії, Чугуєві, Дергачах, Пісочині та Харкові. А також у Херсоні й селах Киселівка, Миролюбівка,  Велика Олександрівка.

До проєкту долучилися 35 членів команди, понад 335 учителів і 500 волонтерів.

Партнери проєкту:  Група 1+1 media в межах масштабної комунікаційної кампанії «Плюсуй українську», Департамент молоді та спорту м. Києва, Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL», Young Business Club, EdEra — студія онлайн-освіти, Центр підтримки «Я — Маріуполь», Українська бібліотечна асоціація / Ukrainian Library Association, КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, Call center Adelina. 

Розмовні клуби з української мови на деокупованих територіях, зокрема в Херсонській і Харківський областях, створено проєктом «Єдині» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Соціальні мережі проєкту: 

https://www.facebook.com/yedyni

https://instagram.com/yedyni.ruh

https://www.youtube.com/@yedyni

https://www.tiktok.com/@yedyni.ruh

 https://yedyni.org/

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень