Податківці Херсонщини надали 4356 адміністративних послуг

Дата: 18.09.2023 14:30

За останніх 5 місяців фахівці Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі надали 4356 адміністративних послуг.

Найзатребованішою традиційно залишається послуга щодо надання довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, яких податківці видали 3736.

З Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 59 українців отримали відомості про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також працівники податкового відомства зареєстрували 309 реєстраторів розрахункових операцій, 135 книг обліку розрахункових операцій і 28 розрахункових книжок.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 29 суб’єктів господарської діяльності, а 39 – отримали витяг з Реєстру платників єдиного податку.

Окрім цього, за квітень - серпень на «гарячу» телефонну лінію звернулися майже чотири тисячі платників податків.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі