Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Спецпроєкт «Офіс підтримки родин військових LIVE»

Дата: 19.09.2023 10:31
Кількість переглядів: 96

Для допомоги Захисникам України та членам їх сімей з 01 червня 2022 року на Львівщині працює Офіс підтримки родин військовослужбовців. За рік роботи опрацьовано понад 2 тисячі звернень Героїв та їх сімей. 

Це єдиний простір, де військові, резервісти, ветерани війни та члени їхніх родин адресно отримують необхідну допомогу.

Для оперативного вирішення запитів Офіс підтримки родин військовослужбовців співпрацює з Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, військовими формуваннями, правоохоронними органами, територіальними органами Пенсійного фонду України, органами місцевого самоврядування та органами соціального захисту населення у Львівській області.

 Яку допомогу надає Офіс підтримки родин військовослужбовців?

  • Первинне консультування військовослужбовців та їх близьких родичів, ідентифікація проблеми, підготовка алгоритму (плану дій) із вирішення проблеми;
  • Формування пакету документів, комунікація із відповідальними органами, передання документів для прийняття рішення;
  • Психологічний супровід та детальне роз’яснення з питань проходження військової служби та участі у зоні бойових дій;
  • Допомога близьким та родинам військовослужбовців з питань отримання соціальних виплат, пошуку у реєстрах зниклих та полонених (в т.ч. набуття статусу особи, яка зникла безвісті за особливих обставин);
  • Безкоштовний адвокатський супровід (pro bono) з питань правового захисту та відновлення прав військовослужбовців (встановлення фактів, що мають юридичне значення; соціальних гарантій та ін.).

Також Офіс вирішує проблеми гуманітарного характеру, з якими зіштовхуються рідні військовослужбовців у час війни. Ідея Офісу – це об’єднання представників різних інституцій – Збройних сил України, соціальних працівників, працівників Пенсійного фонду, юристів, психологів, волонтерів, для надання дієвої допомоги військовим та їх сім’ям в одному місці.

У березні 2023 року команда Офісу долучилась до створення і роботи Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження  з військовополоненими.

          Контакти: м. Львів, вул. Коперника, 17,

  • +380682606815 - Офіс підтримки родин військових
  • 0800300541 – Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження  з військовополоненими.

Управління соціальної політики

Херсонської РДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень