Допомога сільгоспвиробникам

Дата: 05.10.2023 15:55

Благодійним фондом «Всесвітні партнери» у співпраці з благодійною організацією «Worldpartners» (Нідерланди) реалізується проект із розвитку фермерських господарств.

У 2024 році заплановано реалізувати проект підтримки для понад 250 фермерських господарств, які знаходяться на деокупованих територіях. Програма націлена на малі або середні фермерські господарства, в яких в обробці знаходиться до 150 га землі.

В межах проекту очікується надання якісного насіннєвого матеріалу, добрив із Нідерландів та ваучеру на суму до 20 тис євро на придбання техніки, а також проведення освітніх семінарів щодо передових технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Для збору інформації щодо потреб сільгосптоваровиробників необхідно заповнити заявку до 10 жовтня 2023 року: https://forms.gle/cRPhApremqYsunLh7.