Малий бізнес Херсонщини сплатив до бюджету майже 189 млн гривень єдиного податку

Дата: 10.10.2023 12:00

Суб’єкти господарювання Херсонщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за дев’ять місяців 2023 року сплатили до місцевих бюджетів 188,9 млн гривень єдиного податку.

Надходження податку до місцевих бюджетів розподілені таким чином: найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили 164,2 млн гривень єдиного податку.

Від юридичних осіб територіальні громади отримали 11,5 млн гривень цього платежу.

Сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи сплатили 13,2 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі висловлює подяку представникам бізнесу області, які сумлінно поповнюють місцеві бюджети, тим самим сприяють забезпеченню життєдіяльності територіальних громад. Вчасно сплачені податкові зобов'язання – це внесок бізнесу та громадян у перемогу України над агресором.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі