«Мобільні кейси» в дії

Дата: 09.11.2023 14:32

Чорнобаївська громада здійснила 4 виїзні прийоми з використанням "Мобільного кейсу" для надання адміністративних послуг.

"Мобільні кейси" - комплект сучасної портативної техніки, який включає у себе планшет, камеру, сканер та інше технічне оснащення, що дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг, які допоможуть маломобільним верствам населення та жителям віддалених населених пунктів від Центру надання адміністративних послуг отримувати якісні адмінпослуги прямо на місці, не відвідуючи ЦНАП.

Адміністратори ЦНАПу почули позитивні відгуки від мешканців громади, які скористались можливістю отримати такі послуги:

видача гуманітарної допомоги - 242;

надання послуг соціального характеру - 1;

опрацювання інформаційних повідомлень з Дії щодо пошкодженого чи зруйнованого майна - 40;

проведення актуалізації даних громадян щодо реєстрації місця проживання в Реєстрі територіальної громади - 37.

"Щиро вдячні працівникам за відповідальне ставлення до своєї роботи"; "Дякую працівнику ЦНАП за оперативне вирішення мого питання щодо актуалізації моїх даних та видачі витягу з РТГ" - ось одні з прикладів зворотнього зв'язку.

Портативні автоматизовані робочі місця «Мобільні адміністратори» отримано в рамках реалізації проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI 4), у співпраці Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), ГО «СПІЛЬНО ХАБ» та Благодійний фонд «За Херсонщину».