A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Більш ніж половину надходжень податків до місцевих бюджетів області забезпечили 3 громади

Дата: 14.11.2023 14:08
Кількість переглядів: 110

Вольові, мужні та патріотичні представники бізнесового середовища Херсонщини продовжують працювати та сплачувати податки попри вкрай складну безпекову ситуацію.

Більш ніж половину надходжень податкових платежів до місцевих бюджетів області забезпечили 3 громади, а саме: Херсонська міська територіальна громада (48,7 % або 1169,7 млн гривень), Чорнобаївська сільська територіальна громада (5,7 % або 136,8 млн гривень) та Тягинська сільська територіальна громада (2 % або 48,1 млн гривень). 

Загалом же надходження від суб’єктів господарювання та громадян до місцевих бюджетів Херсонщини за 10 місяців 2023 року склали 2402,7 млн гривень.

Переважну більшість в загальній сумі надходжень (86,2%) складає податок на доходи фізичних осіб. У грошовому еквіваленті це 2071,8 млн гривень.

Також до лідерів за обсягом сплати входить єдиний податок (225,9 млн гривень), плата за землю (53,6 млн гривень), податок на нерухоме майно (22,1 млн гривень).

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вдячне платникам, які продовжують фінансову підтримку держави та сумлінно сплачують податкові зобов’язання до бюджетів усіх рівнів.

 

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень