Державні послуги за будь-яких умов: Швейцарія передала автомобілі для ЦНАПів Херсонщини

Дата: 07.12.2023 19:38

Начальник Чорнобаївської сільської військової адміністрації Ігор Дудар та начальник ЦНАПу Ігор Козанчин отримали автомобіль для роботи мобільних центрів надання адміністративних послуг від Міністерство цифрової трансформації України за фінансової підтримки Швейцарії Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.
Автомобіль покриватиме потреби громади та обслуговуватиме місцеве населення та ВПО, зокрема, й літніх людей, людей з інвалідністю, маломобільні та інші вразливі групи населення.
Адміністратори ЦНАПу зможуть доїжджати до віддалених населених пунктів та надавати основні адміністративні та соціальні послуги громадянам у будь-яку пору року у комфортних умовах.

Дякуємо партнерам за співпрацю та відновлення державних сервісів в Чорнобаївській громаді!