Місцева автоматизована система централізованого оповіщення

Дата: 16.12.2023 12:58

Шановні мешканці громади!

В с. Чорнобаївка впроваджено Місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення МАСЦО.

Гучномовець повідомлятиме про оголошену "Повітряну тривогу" довгим звуковим сигналом, який супроводжується аудіоповідомленням. По закінченню тривоги лунатиме короткий звуковий сигнал - оголошення про "Відбій".

Допускається повторення аудіоповідомлення у разі потреби через 10-15 хвилин.

Дотримуйтесь правил безпеки під час повітряної тривоги! Прямуйте до укриття! Застосовуйте "правило двох стін" – потрібно сховатися так, щоб між вами та відкритим простором було щонайменше 2 стіни.

Місцева автоматизована система централізованого оповіщення - це програмно-технічний комплекс, який здійснює передачу аудіоповідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій і правил здійснення заходів безпеки.

Заплановано запровадження системи оповіщення населення по всій території громади.

Обладнання отримане за сприяння Херсонської обласної військової адміністрації.