ОГОЛОШЕННЯ щодо перейменування вулиць

Дата: 27.12.2023 14:23

Комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища при Чорнобаївській сільській раді оголошує збір пропозицій щодо перейменування вулиць Чорнобаївської сільської територіальної громади.

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» (далі – Закон), Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» Комісією комісії з питань топоніміки та охорони історико- культурного середовища при Чорнобаївській сільській раді, створеної наказом начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації від 12 липня 2023 року №304 (далі – Комісія), внесена пропозиція щодо переліку об’єктів топоніміки (вулиць), назви яких підлягають перейменуванню.

Перелік вулиць населених пунктів Чорнобаївської сільської територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування:

с.Чорнобаївка: вул.8 Березня, вул.9 січня, вул.Аерофлотська, вул.Першотравнева, пров.Піонерський;

с.Крутий Яр: вул.Колгоспна;

с.Благодатне: вул.Першотравнева;

с. Киселівка: вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Маргелова, вул.Маяковського, вул. Молодогвардійська, вул.Пушкіна, вул.Тюленіна , пров.Маяковського:

с.Посад-Покровське: вул.Гагаріна, вул.Першого Травня

Пропозиції приймаються на поштову адресу:

с.Чорнобаївка , вул. Соборна 44

електронну адресу: chornobaivka.kultura@gmail.com

с. Киселівка , вул.Освітянська,46

електронну адресу: kiselivka@ukr.net

с. Посад- Покровське, вул. Перемоги, 3

електронну адресу: p_pokrovska_rada2021@ukr.net

с. Благодатне, вул. Херсонська, 17

електронну адресу: blagodatnivskasilrada@gmail.com

Пропозиції учасників обговорення, що подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені неналежним чином, до розгляду не братимуться.

Пропозиції приймаються до 09 лютого 2024 року включно.

Назви вулиць повинні відповідати словотворним, вимовним і стилістичним нормам сучасної української літературної мови.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Комісією.

Долучайтеся! Ваша думка є частинкою історії Чорнобаївської громади!