Розпочався новий курс української з Рухом «Єдині»

Дата: 06.02.2024 11:08

Нова хвиля вже стартувала!
Упіймай шанс круто змінити своє життя! 🦸🏻‍♀️ Реєструйся та створюй свою реальну історію українською мовою разом із амбасадором лютневих курсів Акімом Галімовим — продюсером 1+1 media , автором і ведучим проєкту «Реальна історія»!

💪🏼 Учасники наших курсів зізнаються: володіти українською — це значить отримати нове сучасне оточення, вільно вести особисті й ділові комунікації; це про відчуття причетності до українців та наших спільних подій, це спілкування та довіра.

🤤А ще це просто шалене задоволення від смачнющих слів, пізнання українських традицій та нашої історії на розмовних клубах української!

🫂 Тебе підтримають десятки наших професійних модераторів та учасники курсів.

Чекаємо на тебе! 🌟
Ти можеш обрати базовий курс для новачків — Підтримки в переході на українську. Або складніший поглиблений — Граматичний курс української.

⏰Тривалість — 28 днів

📍Долучитися можна з будь-якої точки світу!

Увага! 👀 Навчання з Рухом «Єдині» — для тебе повністю безоплатне!

Реєструйся на сайті ☝🏻https://yedyni.org/

З нашим Рухом уже близько 108 тисяч людей успішно подолали як мовний, так і психологічний бар’єри та опанували українську мову! 💙💛