Мистецький конкурс "Чорнобаївський Кобзар"

Дата: 29.02.2024 15:30

Шановні друзі!
Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі "Чорнобаївський Кобзар"!

Цей конкурс, започаткований у 2023 році за ініціативи Чорнобаївської сільської військової адміністрації та підтримки батальйону територіальної оборони "Феміда" - унікальна можливість продемонструвати свій талант у галузі мистецтва та культури, виразити свої почуття та емоції через поезію, музику, виконавське й образотворче мистецтво.
Не пропустіть свій шанс показати свій талант та відчути неймовірну атмосферу творчості та взаємодії з іншими учасниками.

Приєднуйтесь до нас у Всеукраїнському мистецькому конкурсі "Чорнобаївський Кобзар"!

Конкурс проводиться дистанційно у 4-х номінаціях:

Художнє читання (групове або індивідуальне);

Музична композиція;

Образотворче мистецтво;

Хореографічна композиція.

З 21 лютого по 09 березня 2024 року – прийом заявок та конкурсних робіт. Один учасник (одна група учасників) Конкурсу може (можуть) подати лише одну конкурсу роботу.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://vse.ee/cgzb

🎨🎶 📚З повагою,
Організаційний комітет "Чорнобаївський Кобзар"