Де взяти слів, щоб вдячність передати?...

Дата: 13.05.2024 12:30

До Дня Матері Чорнобаївська громада вшановувала матерів загиблих захисників України, які віддали свої життя, щоб кожен з нас продовжував жити у спокої й затишку, вільно ходити по своїй рідній землі. Саме вони, МАТЕРІ, які виховали справжніх патріотів України, гордість Чорнобаївської громади, заслуговують на першочергові привітання.

Слова подяки та підтримки прозвучали від начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації, начальника Херсонської військової адміністрації, старост та усіх мешканців громади.

Сьогодні та кожного дня ми дякуємо матерям за їхній людський і материнський подвиг, за терпіння і мудрість, за виховання справжніх Героїв, а також бажаємо міцного здоров’я, благословення й Божої опіки щоденно! Ми збережемо світлу пам’ять про Воїнів, які віддали свої життя за волю і незалежність України, та завжди підтримуватимемо їхні родини.

В рамках заходу викладачі та вихованці Чорнобаївської школи мистецтв подарували всім присутнім музичні композиції.

Де взяти слів, щоб вдячність передати?
За все добро, за ласку, за любов,
За світ, що ви змогли подарувати,
І за тепло, що нам несете знов.
Нехай вас пам’ятають внуки й діти,
Нехай в саду співають солов’ї,
Бажаєм вам сто літ в здоров’ї жити,
Добра і щастя в вашому житті!

Слава Україні! Героям слава!