Дата: 14.05.2024 13:02

Шановні мешканці Чорнобаївської громади!

Згідно Наказу від 13.05.2024 № 616 "Про зміни до обмежень заборони на виготовлення, перевезення та торгівлю на території громади алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі":

з 15 травня 2024 року заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на об’єктах оптової, роздрібної торгівлі та ресторанного господарства на території населених пунктів Чорнобаївської сільської ради з 18 години до 10 години до окремого наказу.

Наголошуємо, що у випадку порушення заборони, передбачена адміністративна відповідальність передбаченого ч. 2 ст. 156 КУпАП "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами".