Дотримання комендантської години в Чорнобаївській громаді

Дата: 26.08.2024 11:00

21 серпня 2024 року, відповідно до наказу начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації від 19 серпня 2024 року № 1116 «Про організацію та проведення профілактичного рейду на території Чорнобаївської територіальної громади «Діти вулиці під час комендантської години», відділом служби у справах дітей Чорнобаївської сільської ради, поліцейським офіцером громади відділу превенції ХРУП ГУНП в Херсонській області, старостою Посад-Покровського старостинського округу проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» під час комендантської години

Під час проведення рейду, виявлено двоє неповнолітніх дітей, які порушували комендантську годину.

Служба у справах дітей Чорнобаївської сільської ради, представники правових органів звертаються до жителів громади з проханням дотримуватися встановлених вимог щодо недопущення перебування на вулицях під час комендантської години. Наголошено, що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання, передбачених законодавством обов’язків, тягне за собою адміністративну відповідальність.

Рейди на території Чорнобаївської громади, під час комендантської години, будуть проводитись на регулярній основі.

Дотримуйтесь встановлених вимог та не наражайте своє життя та життя своїх дітей на небезпеку.

Комендантська година на території Чорнобаївської громади триває з 21.00 до 5.00 ранку.