На території Чорнобаївської громади розпочав роботу підрозділ місцевої пожежної команди

Дата: 11.09.2024 16:32

10 вересня, напередодні свята "Дня рятівника", розпочав свою діяльність підрозділ місцевої пожежної команди в с. Посад-Покровське, даний підрозділ є другим пожежно-рятувальним підрозділом на території Чорнобаївської територіальної громади.

Відтепер час прибуття підрозділу на пожежу або надзвичайну подію в населених пунктах Посад-Покровського старостинського округу та всієї громади, значно зменшиться.

Підрозділ частково забезпечений пожежно-технічним обладнанням, необхідним інвентарем та бойовим одягом, що надані Головним управлінням ДСНС України у Херсонській області.

На даному заході були відзначені грамотами Головного управління ДСНС України у Херсонській області працівники місцевої пожежної команди с. Посад-Покровське та начальник Чорнобаївської сільської військової адміністрації Ігор Дудар.