Про принципи формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткового блага керівника Чорнобаївської СВА та його заступників

Інформація про принципи формування та розмір оплати праці винагороди, додаткового блага керівника Чорнобаївської сільської військової адміністрації та його заступника

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2022 року № 397 розмір заробітної плати працівників військових адміністрацій населених пунктів визначається згідно з умовами оплати праці, встановленими для працівників відповідних органів місцевого самоврядування.

Умови оплати праці працівників сільської ради визначаються постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268
Київ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів». Посадовий оклад встановлюється відповідно до додатку № 50 зазначеної постанови.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 391 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів та органів місцевого самоврядування під час воєнного стану» на період воєнного стану для працівників державних органів, які безпосередньо здійснюють свої повноваження: на територіях активних бойових дій, територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, для яких не визначена дата завершення бойових дій, посадові оклади, визначені відповідно до законодавства у схемах (розмірах) посадових окладів (тарифних ставок), визначаються з урахуванням коефіцієнта 2.

Заробітна плата начальника та заступника начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації складається з посадового окладу, надбавки за вислугу років, надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, премії.

Преміювання начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації, його заступника, встановлення їм надбавок, здійснюється у порядку та розмірі, установлених вище зазначеними нормативно-правовими актами,  у межах затверджених видатків на оплату праці. Рішення про зазначені виплати приймається органом вищого рівня – Херсонською обласною військовою адміністрацією.