Воєнний стан

НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ МОБІЛЬНИМИ ТЕЛЕФОНАМИ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

У період воєнного стану, ЗАБОРОНЕНО здійснювати фото- та відеозйомку доріг загального користування, об’єктів загального призначення, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони. Це здійснюють у межах кампанії захисту даних щодо українських військових, сил територіальної оборони тощо. Застереження діє для всіх регіонів України та стосується реєстраторів в авто- та мототранспорті, використання мобільних телефонів. Слід також вимкнути фото- та відеофіксацію та не поширювати в медіа точної територіальної прив’язки бомбосховищ (місць укриття цивільного населення).

14:17:25 08.04.2022

В єдності наша сила!

Зараз у складний воєнний час кожен робить свій внесок з підтримки та допомоги мешканцям громади.  Влада села Чорнобаївка продовжує налагоджувати комунікацію з підприємцями, спонукає відновлювати діяльність. Насичення села продукцією, шляхом здорової конкуренції та наявності продуктів, дасть можливість знизити ціни.  Відмітимо, що на сьогодні стабільно працюють деякі магазини у селі, торівельний майданчик. В період військового стану торговельні місця приватним підприємцям на торівельному майданчику надають безоплатно. Від стихійної торгівлі ми відходимо. Тільки централізовано й на ринках. Дякуємо приватним підприємцям, які ризикуючи, підвозять продукти харчування та необхідні товари до магазинів, щоб забезпечити наші потреби: Пархомик І.Я. «Копійка», Сагатова Т.А., Музика А.Г. «Таврійський», Харченко Ю., Сорокунська Л.Н., Гусак В., Белінський В.М., Татарінова Р.І., Бутенко Н.С., Бурак М.М., Комарницька І.І., Ульянов С., Палько Н., та іншим.

17:27:14 03.04.2022

Гуманітарна допомога для мешканів громади

2 квітня головою громадської організації «Громада «ЮА» Наталією Шатіловою було передано представникам Чорнобаївської сільської ради гуманітарну допомогу для мешканців територіальної громади у вигляді товарів гігієни. Товари обов’язково потраплять до тих осіб, які її потребують.

17:25:21 03.04.2022

Послуги водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Чорнобаївський господар» дякує своїм споживачам - сумлінним платникам, які незалежно від існуючих на сьогоднішній день складних для кожного з нас обставин, знаходять можливість своєчасно розраховуватись за послуги водопостачання та водовідведення.   Завдяки вашій організованості та відповідальності підприємство має змогу здійснювати  свою виробничу діяльність та  безперебійно забезпечувати село послугами. Зараз ми просто зобов’язані підтримувати один одного на всіх рівнях та межах можливостей. За кожною наданою послугою – люди, які щодня ризикуючи життям роблять все, щоб у наших домівках була вода і працювала каналізація. Оплатити послуги можна онлайн за реквізитами: Одержувач: КП «Чорнобаївський господар» р/р UA463524570000026002300614258 ЄДРПОУ 37638732

17:18:49 03.04.2022

Податкові пільги ФОПів

17.03.2022 р. набрав чинності Закон України від 15.03.2022 р. № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» (Закон № 2120).

17:15:52 03.04.2022

Адміністративні послуги

Шановні односельці, інформуємо, що на період дії воєнного стану, встановленого Указом президента України від 23 лютого 2022 року,  відповідно до вимог ст. 12 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання НЕ НАДАЮТЬСЯ. Звертаємо вашу увагу, що 28 лютого 2022 року КМУ була прийнята постанова №165, яка призупиняє строк надання адміністративних послуг.

17:07:50 03.04.2022

Алгоритм дій з організації поховання та реєстрації смерті_ОНОВЛЕНО

Смерть рідної людини це страшна подія для кожного. Як діяти, коли у вашу родину прийшла біда.  Розміщуємо алгоритм дій з організації поховання та реєстрації смерті. 1. У разі смерті людини вдома, треба звернутися до сімейного лікаря у місцевій амбулаторії для отримання лікарського свідоцтва про смерть. Амбулаторія працює щодня, крім неділі, з 8.30 до 14.00 години. При собі необхідно мати паспорт та медичну картку покійного.  2. Якщо треба перевезти тіло покійного з місця смерті до моргу. Телефон для зв’язку – 0665458498. Час роботи з 7-00 до 19-00. (у зв’язку з дією комендантської години на території м. Херсона). 3. Звернутися до Чорнобаївської сільської ради для отримання свідоцтва про смерть (час роботи: з 9-00 до 17-00), ордеру на захоронення, свідоцтва про поховання. 4. В селі Чорнобаївка працює ритуальний магазин, де можна придбати необхідні атрибути. Телефон для зв’язку - 0661710624.

16:59:21 03.04.2022