Графік роботи ЦНАП в святкові дні

З нагоди Великодніх та травневих свят Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чорнобаївської сільської ради працюватиме за зміненим графіком.

09:39 30.04.2021

Як записатись на вакцинацію людям віком 65+

В Україні розпочалась вакцинація проти #COVID-19 людей старших 65 років. Пріоритет надається людям найбільш похилого віку та людям, які мають неінфекційні хронічні захворювання. Зокрема, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання та нирок.

13:37 28.04.2021

ЦНАП інформує

Інформація щодо діяльності відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Чорнобаївської сільської ради за період з 1 квітня поточного року

08:24 28.04.2021