Триває інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Незадекларована праця – це свідоме уникнення роботодавцями і працівниками офіційного оформлення трудових відносин. Така практика може здатися привабливою, оскільки вона дозволяє обом сторонам отримати певні переваги, такі як зменшення податкового навантаження, уникнення виплат до фондів соціального страхування, або навіть отримання соціальних пільг, які інакше були б недоступними. Проте, такий підхід несе в собі серйозні ризики і довгострокові негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

14:49 12.09.2024

На території Чорнобаївської громади розпочав роботу підрозділ місцевої пожежної команди

10 вересня, напередодні свята "Дня рятівника", розпочав свою діяльність підрозділ місцевої пожежної команди в с. Посад-Покровське, даний підрозділ є другим пожежно-рятувальним підрозділом на території Чорнобаївської територіальної громади.

16:32 11.09.2024

Благодійний аукціон стартував!

З метою підтримки ЗСУ, наближення перемоги України запрошуємо всіх небайдужих долучитись до Чорнобаївського благодійного аукціону "З перемогою в серці" оголошеного відділом культури, туризму, молоді та спорту Чорнобаївської сільської ради.

12:45 04.09.2024

Навчальна програма Export Academy 2024 - це можливість для розвитку експорту

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів з усіх галузей виробництва на інтенсивну практичну навчальну програму Export Academy 2024.

11:34 04.09.2024

Проведення конкурсу "Кращі інклюзивні практики України – 2024"

Для участі у конкурсі запрошуються громадські організації, ветеранські та батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, заклади культури, школи, навчально-реабілітаційні та інклюзивно-ресурсні центри, фотографи, і просто небайдужі люди, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти, метою яких є об’єднання людей, в тому числі з інвалідністю, шляхом проведення спільних заходів.

10:47 28.08.2024

Дотримання комендантської години в Чорнобаївській громаді

21 серпня 2024 року, відповідно до наказу начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації від 19 серпня 2024 року № 1116 «Про організацію та проведення профілактичного рейду на території Чорнобаївської територіальної громади «Діти вулиці під час комендантської години», відділом служби у справах дітей Чорнобаївської сільської ради, поліцейським офіцером громади відділу превенції ХРУП ГУНП в Херсонській області, старостою Посад-Покровського старостинського округу проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» під час комендантської години.

11:00 26.08.2024

Вітання з Днем Незалежності України!

Історія України починається тисячі років тому. Історія Незалежної України відновлена в 1991 році. Війни, голодомор, окупація і спротив, який триває більше 10 років за право бути незалежною, вільною, демократичною країною.

09:20 24.08.2024