Дата: від до Скинути

Навчання у Військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного

З метою покращення перспективи подальшої самореалізації дітей регіону, насамперед пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, діти військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок отриманих ран чи при виконанні службових обов’язків, діти осіб, які загинули під час сутичок акції протесту у місті Києві в період з 21 листопада 2013 року по лютий 2014 року, діти переселенців із районів проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та з тимчасово окупованих територій, діти учасників ліквідації аварії на ЧАЕС) інформуємо про Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного серед учнівської молоді 8-9 класів. Це дасть їм можливість здобути якісну освіту і пов’язати своє майбутнє зі службою у лавах Збройних Сил України та інших національних військових формуваннях.

16:33 27.05.2021

Вакцинуватися необхідно, навіть якщо ви перехворіли на COVID-19

На цьому наголосив головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич. Враховуючи велику кількість звернень щодо необхідності й термінів вакцинації проти COVID-19 осіб, які перехворіли цією інфекцією, лікар надав роз'яснення:

09:44 24.05.2021

"Велике будівництво"

Продовжуються роботи по будівництву дитячого садка на території загальноосвітньої школи I-II ступенів № 5 по вул. Сухарній, 9/4 у м.Херсоні. Його спорудження відбувається в рамках національної програми Велике будівництво

14:10 21.05.2021

Єдиним дієвим способом протидії коронавірусній хворобі є вакцинація

Нині людство бореться з пандемією коронавірусу. З лютого 2021 року в Україні, зокрема й на Херсонщині, розпочалася вакцинація проти COVID-19. Всього в області використано більше 30 тисяч доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

14:08 21.05.2021

Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments)

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна.

13:45 21.05.2021

Календар проведення ЗНО

Уже сьогодні 21 травня 2021 року розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання!

13:37 21.05.2021

ЗНО-2021

До уваги абітурієнтів!

15:52 20.05.2021

Мотивуйся та пізнавай Україну щодня!

Багато хто каже, що хоче чкурнути за кордон, мріє побачити Ейфелову вежу чи Єгипетські піраміди. А хто знає, що в українському містечку Рахів географічний центр Європи? Чи навіть те, що найдовший музичний інструмент – це українська трембіта. А наша українська кухня для більшості - це борщ і вареники, хоча насправді вона дуже різноманітна, мультикультурна і насичена.

10:21 20.05.2021