Воєнний стан

Заборона продажу алкогольних напоїв

З 06 березня 2022 року (від СЬОГОДНІ) на території всієї громади ЗАБОРОНЕНО продавати алкоголь у магазинах та закладах громадського харчування - Розпорядження сільського голови від 06.03.2022 р. №74.

20:01:40 06.03.2022

Інформація для мешканців, які потребують НЕГАЙНОЇ допомоги

До уваги жителів (с. Чорнобаївка) одиноко проживаючих, які потребують НЕГАЙНОЇ допомоги через брак продовольства.  Звертайтеся за телефонами: 0953056939, 0509815867 (у разі поганого зв’язку, можете використовувати месенджери, смс-повідомлення).  Ще раз наголошуємо! Звертатися тільки мешканцям, які наразі потребують допомоги і самостійно не можуть себе забезпечити!!!  Ця допомога організована не для поповнення запасів або просто замовлення продуктів!

17:28:08 05.03.2022

Скоорденовані дії кожного - успіх для всіх

Повідомляйте до інформаційного центру місце, час та короткий опис про техніку, військових, автотранспорт, що порушують вищезазначені домовленості. Внесок кожного жителя може стати ключовим! Виконайте свій громадський обов’язок! Шановні мешканці, вступайте до громадського формування «Кодекс» та долучайтеся до волонтерства (гуманітарна допомога, організаційна діяльність тощо).  Координація дій ВИКЛЮЧНО через Чорнобаївську сільську раду. Не займайтесь самодіяльністю, не поширюйте фейкову інформацію та не сійте паніку серед населення.  Додавайтесь до спільноти «Чорнобаївка Офіційно».

17:24:00 05.03.2022

Вимоги та правила. Стосується всіх

Учора (04.03.2022) були обстріляні та обкрадені аптека, магазин дешевих товарів, магазини «Вацак», «Везунчик» (Центр та вул. Галицька), «Домік» (вул. Першотравнева), «Тархун» (вул. Чорнобаївська), «Надія» (вул. Набережна) та інші. Сьогодні були проведені переговори між сільським головою Дударем І. М. та представником командування військ Російської Федерації, що знаходяться на території села. Метою переговорів було збереження життя цивільного населення, цілісності інфраструктури села, забезпечення громадського порядку та боротьба з мародерами.

17:19:40 05.03.2022

Станом на 05.03.2022 року в с. Чорнобаївка

♦ електропостачання відновлено на 90% (роботи ведуться); ♦ водо- та газопостачання відновлено;   ♦ є проблеми з продуктами харчування та медикаментами (знаходимо шляхи вирішення власними силами).

17:14:13 05.03.2022

ЗВЕРНЕННЯ до підприємців с. Чорнобаївка!

Підприємці, власники закладів громадського харчування, магазинів продовольчих та промислових товарів, об’єкти яких постраждали від мародерства, забезпечте збереження вашого майна самостійно або дайте дозвіл на його використання в цілях громади – передача товарів та продуктів жителям села, які цього потребують.  Звертатися до Чорнобаївської сільської ради.

17:13:48 05.03.2022

Так виглядає злочин!

Ст. 432 Кримінального кодексу України: мародерство… карається позбавленням волі на строк від 3 до 10 років.

17:04:54 05.03.2022

Кожен з нас може зробити вагомий внесок!

Шановні жителі села, запрошуємо всіх бажаючих допомогти громаді у нелегкий час.  Ваш внесок може стати вагомим (недопущення мародерства, організаційна робота, гуманітарна допомога, технічна підтримка (відновлення будинків та пошкоджених будівель).  Звертатися до сільської ради та старостинських округів.  Безпека та порядок - в наших руках!!!

14:11:12 05.03.2022

Увага! Потреба!

Потрібен бензин для машини з надання швидкої допомоги та генераторів. Прохання приносити до сільської ради.

14:06:18 05.03.2022

Безпека на дорозі та у дворі

Шановні мешканці, будь ласка, велике прохання, прибирайте ділянки біля своїх будинків, відрізки доріг, де залишилися фрагменти від ушкоджень (каміння, цвяхи, прути, залишки будматеріалів). Це дуже важливо для патрулювання, доставки продуктів та медикаментів до нашого села.

19:14:45 04.03.2022