Дата: від до Скинути

Діалог з замовниками і постачальниками сфери публічних закупівель: як закуповувати ефективно та екологічно

ВГО «Жива планета» в партнерстві з проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), проводить презентацію нових інструментів підтримки замовників сфери публічних закупівель.

08:54 07.05.2024

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

12:10 04.04.2024