Дата: від до Скинути

Чорнобаївська громада закликає своїх мешканців та вимушених переселенців долучитися до відновлення

Після деокупації правобережжя Херсонської області, попри обстріли, люди починають повертатися додому. Однак, значна частина мешканців залишається за кордоном або в інших областях України.

10:32 20.11.2023

Допомога від Чорнобаївської громади воїнам 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу

Мудрого – не одурити, чесного – не купити, мужнього – не зламати. Ці слова Романа Шухевича написані на банері на мосту у м. Костянтинівка Донецької області. Вони влучно характеризують воїнів 4 СБ 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

23:27 13.11.2023

«Мобільні кейси» в дії

Чорнобаївська громада здійснила 4 виїзні прийоми з використанням "Мобільного кейсу" для надання адміністративних послуг.

14:32 09.11.2023

Календар профілактичних щеплень

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку вакцинація запобігає 3,5–5 мільйонам смертей від таких захворювань, як дифтерія, правець, кашлюк, грип та кір. Особливо вразливі до таких хвороб діти і дорослі, які не мають щеплень взагалі або пропустили якесь із щеплень за графіком.

17:22 01.11.2023

Щодо пропозицій

Шановні мешканці громади, пропонуємо до розгляду Проект Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Чорнобаївський сільський територіальній громаді на 2023 – 2024 роки.

15:43 25.10.2023

Щодо пропозицій

На громадське обговорення виноситься питання співробітництва з Музиківською та Дар”ївською сільськими територіальними громадами у питанні спільного будівництва станції сортування твердих побутових відходів на території Чорнобаївської сільської ради відповідно до наказу начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації від 16 жовтня 2023 р. № 706. Пропозиції громадян із зазначеного питання надавати на адресу Чорнобаївської сільської військової адміністрації: 75024, Херсонська обл., Херсонський р-н, с. Чорнобаївка, вул. Соборна, буд. 44; chornobaivka.rada@gmail.com або в коментарях під публікацією.

09:53 24.10.2023