Велике будівництво

У рамках програми Президента України Велике будівництво триває реконструкція стратегічного об’єкту: мосту через Північно-Кримський канал.

14:38 08.06.2021

Триває прийом заявок на здобуття премії ім. В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

14:35 08.06.2021

Про проведення позапланової перевірки працездатності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Херсонської області

08 червня 2021 року о 12-05 та з 12-10 по 12-20 телерадіоканалами ПАТ НСТУ "Херсонська регіональна дирекція UA:ХЕРСОН" буде проводитись позапланова перевірка територіальної системи централізованого оповіщення Херсонської області з включенням електричних сирен і доведення до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту.

09:41 07.06.2021

Навчання у Військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного

З метою покращення перспективи подальшої самореалізації дітей регіону, насамперед пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, діти військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок отриманих ран чи при виконанні службових обов’язків, діти осіб, які загинули під час сутичок акції протесту у місті Києві в період з 21 листопада 2013 року по лютий 2014 року, діти переселенців із районів проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та з тимчасово окупованих територій, діти учасників ліквідації аварії на ЧАЕС) інформуємо про Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного серед учнівської молоді 8-9 класів. Це дасть їм можливість здобути якісну освіту і пов’язати своє майбутнє зі службою у лавах Збройних Сил України та інших національних військових формуваннях.

16:33 27.05.2021

Вакцинуватися необхідно, навіть якщо ви перехворіли на COVID-19

На цьому наголосив головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич. Враховуючи велику кількість звернень щодо необхідності й термінів вакцинації проти COVID-19 осіб, які перехворіли цією інфекцією, лікар надав роз'яснення:

09:44 24.05.2021

"Велике будівництво"

Продовжуються роботи по будівництву дитячого садка на території загальноосвітньої школи I-II ступенів № 5 по вул. Сухарній, 9/4 у м.Херсоні. Його спорудження відбувається в рамках національної програми Велике будівництво

14:10 21.05.2021