Робоча поїздка Президента до с. Посад-Покровське

Робоча поїздка на Херсонщину. Село Посад-Покровське, де внаслідок повномасштабної агресії Росії пошкоджено багато будинків та об’єктів соціальної інфраструктури. Зараз тут триває відновлення електро- та водопостачання, відбудовується медична амбулаторія, люди повертаються.

22:38 23.03.2023

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ПАСІК

Для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану, який проводиться щорічно до 15 травня територіальними компетентними органами, для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік, розроблено Google-таблицю.

22:23 23.03.2023

Електронні рецепти. Зміни з квітня

З квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом. Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів та підлягають відпуску за рецептом лікаря.

17:21 19.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

21:56 06.03.2023

Вітаємо з Днем Єднання України!

Сьогодні, 16 лютого, ми вдруге у своїй історії відзначаємо День єднання, про встановлення якого Президент України Володимир Зеленський оголосив минулого року – за тиждень до повномасштабного вторгнення Росії.

22:16 16.02.2023

Утворення Військової адміністрації та призначення Начальника ВА

Указом Президента України № 738/2022 від 27.10.2022 р. Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області утворено Чорнобаївську сільську військову адміністрацію Херсонського району Херсонської області.

12:16 13.01.2023

До уваги мешканців громади

Офіційний сайт Чорнобаївської сільської ради був заблокований у зв'язку з тимчасовою окупацією територій нашої громади та проведенням активних військових дій.

11:49 13.01.2023

Вітання з Великоднем!

Шановна громадо! Щиро вітаю всіх зі світлим святом Христового Воскресіння! Цей Великдень є особливим для кожного з нас. Дуже хочу щоб ми все своє життя жили у мирі, злагоді, добрі.  Всім українцям бажаю надії, любові та світла. Нехай світло, яке йде від наших сердець, переможе темряву, а свято Пасхи принесе у ваші домівки єдність, надію та любов! З повагою, сільський голова Ігор Дудар.

17:52 24.04.2022