Безоплатна консультація лікаря-кардіолога

Мешканці громади можуть отримати спеціалізовану медичну допомогу в КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР, який знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Суворова,  35.

12:53 04.08.2021

Щодо тестування на вірусні гепатити С та В та безоплатного його лікування

У серпні 2021 року пройде всеукраїнський місячник тестування на вірусні гепатити С та В. Захід покликаний інформувати населення стосовно тестування на вірусні гепатити С та В, можливостей безоплатного та ефективного лікування сучасними противірусними препаратами прямої дії.

16:01 29.07.2021

Велике будівництво: на Херсонщині ремонтують 71,5 км дороги Мар’янське – Берислав

На Херсонщині в рамках Велике будівництво триває ремонт однієї з найзавантаженіших доріг регіону Т-04-03 Мар’янське – Берислав – /Р-47/, котра забезпечує транспортний зв’язок між Дніпропетровською та Херсонською областями.

12:06 27.07.2021

Ноутбук кожному вчителю: освітянам Херсонщини планують придбати 1610 комп’ютерів

Зробити навчання сучасним та доступним для кожного! Таку мету ставить Міністерство освіти та Міністерство цифрової трансформації України. Для цього реалізується проєкт “Ноутбук кожному вчителю”.

13:24 22.07.2021

На Херсонщині облаштовано місця для відстою великовагового транспорту у спеку

На період обмеження руху для великовагових транспортних засобів через підвищення температури повітря визначено 19 місць для їх відстою, які приведено до належного експлуатаційного стану, а саме:

13:21 22.07.2021

Доступна освіта на Херсонщині для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

Хлопець народився і виріс на тимчасово окупованій території, у місті Севастополь, у 2018 році закінчив школу. Роздумів, куди вступати, навіть не було – він мріяв стати моряком, як батько, тож обрав навчання в Херсонській державній морській академії. Цьогоріч освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» працюватимуть з 7 червня до 24 вересня. Більш детальна інформація – за телефоном «Урядової гарячої лінії» з питань освіти для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території АР Крим та м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.  У робочі дні – з 9:00 до 18:00. Тел.: (0-800-504-425).

13:19 22.07.2021