Дата: від до Скинути

Три місяці триває реконструкція мосту через Північно-Кримський канал, на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.

Наразі зібрано та змонтовано всі 5 прольотів нової металевої прогонової будови мосту. Виконує роботи підрядна організація: ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».

13:04 22.07.2021

На новому мосту через Північно-Кримський канал змонтовано нову металеву прогонову будову.

Нагадаю, в рамках програми Президента України Велике будівництво реконструкція мосту через Північно-Кримський канал на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ (км 66+900) розпочалася у березні!

12:55 22.07.2021

Запишися на вакцинацію! Подбай про себе!

На Херсонщині використано понад 75 тисяч доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Більше 23 тисяч осіб вже повністю провакциновані, тобто отримали ІІ дозу вакцини.

12:45 22.07.2021

Про конкурс з реконструкції Алеї Героїв Незалежної України

Ти архітектор, який хоче змінювати Херсон? Ти вмієш створювати сучасний громадський простір із символічною монументальною спорудою? Маєш ідею реконструкції Алеї героїв Незалежної України? Тоді маємо для тебе чудову новину.

12:08 22.07.2021