Дата: від до Скинути

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

21:56 06.03.2023

Вітаємо з Днем Єднання України!

Сьогодні, 16 лютого, ми вдруге у своїй історії відзначаємо День єднання, про встановлення якого Президент України Володимир Зеленський оголосив минулого року – за тиждень до повномасштабного вторгнення Росії.

22:16 16.02.2023

Утворення Військової адміністрації та призначення Начальника ВА

Указом Президента України № 738/2022 від 27.10.2022 р. Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області утворено Чорнобаївську сільську військову адміністрацію Херсонського району Херсонської області.

12:16 13.01.2023

До уваги мешканців громади

Офіційний сайт Чорнобаївської сільської ради був заблокований у зв'язку з тимчасовою окупацією територій нашої громади та проведенням активних військових дій.

11:49 13.01.2023

Вітання з Великоднем!

Шановна громадо! Щиро вітаю всіх зі світлим святом Христового Воскресіння! Цей Великдень є особливим для кожного з нас. Дуже хочу щоб ми все своє життя жили у мирі, злагоді, добрі.  Всім українцям бажаю надії, любові та світла. Нехай світло, яке йде від наших сердець, переможе темряву, а свято Пасхи принесе у ваші домівки єдність, надію та любов! З повагою, сільський голова Ігор Дудар.

17:52 24.04.2022

Декларація фізічної особи

Фізичні особи подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов'язку подати документи.

21:27 17.03.2022

День визволення села Чорнобаївка від німецько-фашистських загарбників

14 березня ми відзначаємо річницю звільнення Чорнобаївки від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу. Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Згадуємо всіх, чиє життя забрала страшна війна. Ця сторінка історії села ніколи не зітреться з пам’яті. За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Боляче визнавати, але українцям знову доводиться стати на захист своєї Батьківщини, її свободи та територіальної цілісності. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу перемогу. Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Слава Україні! Героям Слава!

15:27 14.03.2022

Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки! Від чоловічої половини нашої громади щиро вітаю Вас зі святом 8 Березня – святом жіночності, ніжності, любові та краси! Зараз, у цей складний воєнний час, коли відбувається переоцінка цінностей та пріоритетів, особливо важливими є турбота та увага. Хочу подякувати Вам, наші рідні, за любов, розуміння, терпіння, сімейний затишок. Нехай ваші очі світяться від щастя, дім оминає біда, а на нашій землі буде мир.  З повагою, Ігор Дудар.

12:00 08.03.2022

Актуальні новини

Шановні мешканці! Для зручності створено окремий розділ Воєнний стан, де Ви зможете ознайомитись з актуальними новинами в Чорнобаївській громаді.

14:32 05.03.2022