Реєстрація декларацій через Портал електронних сервісів Мінекономіки

Міністерство економіки України та Державна служба України з питань праці спільно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

11:44 01.12.2021

“Місяць цифрової грамотності”

Однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

13:56 30.11.2021

«Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

13:37 30.11.2021

Традиційна акція «Запали свічку пам’яті»

Україна внаслідок геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років втратила мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років був визнаний геноцидом Українського народу. У 2010 році Апеляційний суд міста Києва назвав винних в організації Голодомору та кваліфікував Голодомор 1932–1933 років як акт геноциду частини української національної групи.

15:30 23.11.2021

На зміцнення обороноздатності платники  Чорнобаївської громади відрахували 4,3 мільйона гривень

На зміцнення обороноздатності платники Чорнобаївської громади відрахували 4,3 мільйона гривень

За даними відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня - жовтня 2021 року платники податків Чорнобаївської сільської територіальної громади перерахували до державного бюджету 4,3 млн гривень військового збору.

08:21 19.11.2021

Як у Дії з'являються СOVID-сертифікати

Підготували для вас відео, у якому можна дізнатись чітко й по пунктах: як у Дії з'являються СOVID-сертифікати. Дія не зберігає персональні дані, а підтягує їх із відповідних реєстрів. У випадку з СOVID-сертифікатами — з електронної системи охорони здоров‘я (ЕСОЗ).  Тож як саме формується сертифікат про вакцинацію в Дії та з яких причин документ може не підтягнутися — дивіться у відеоролику за посиланням!

10:51 18.11.2021