Дата: від до Скинути

Цикл пізнавальних вебінарів для учнівської молоді  «Становлення української державності від давнини до сучасності»

Цикл пізнавальних вебінарів для учнівської молоді «Становлення української державності від давнини до сучасності»

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради на 2021 рік та з метою залучення учнівської молоді до пізнавальної, творчої та пошукової діяльності в галузі історії, підвищення інтересу до історії нашої держави та патріотичного виховання листопада-грудня 2021 року буде проведено цикл пізнавальних вебінарів  «Становлення української державності від давнини до сучасності» у режимі онлайн з використанням дистанційних технологій навчання (платформа  ZOOM).

23:53 28.10.2021

Анкета змін!

Кожен житель Чорнобаївської громади має можливість вплинути на своє здоров'я та громади в цілому.

16:25 27.10.2021

Проєкт "Діємо для здоров'я"

Чорнобаївська сільська рада одна з 4 територіальних громад Херсонської області, яка виграла участь в проєкті "Діємо для здоров'я".

17:18 25.10.2021

Конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховній Раді України у 2022 році

Мета Програми: надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.

10:20 25.10.2021

Про підтримку громадських ініціатив

З метою професійної орієнтації та вироблення необхідних знань, соціалізації та адаптації до суспільства учасників АТО з інвалідністю, поліпшенню фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання громадською організацією «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» спільно з управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації», Донецьким обласним центром зайнятості та державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» заплановано 04 листопада 2021 року початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

16:29 19.10.2021